x
sadsad x
asdasd
Gündüz Kremi
Filtreyi Temizle ×
Sıralama seçin
Toplam 114 ürün gösteriliyor.
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası

Gündüz Kremi

Gündüz kremi cilt bakımının olmazsa olmaz unsurları arasındadır. Bu kremler cildin yapısına ve ihtiyaçlarına göre farklı içeriklere sahip şekilde sunulur. Cilt bakım rutininde de gündüz kremlerinin doğru zamanda kullanılmasını ve elbette doğru seçilmesi büyük bir öneme sahip olmaktadır. Tercih edilen gündüz kremi, sabah bakım rutininize dahil edilmesi gereken ürünlerdir. Yani mutlaka cilt bakım rutinine dahil edilmesi gerekir. Gündüz bakım rutininde temel amaç ise cildi gün boyu korumasını sağlamaktır. Bu en iyi gündüz kremi ürünleri gece kremleriyle kıyaslandığı zaman daha hafif bir yapıya sahiplerdir ve gün boyu cildin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlarken cildi çevresel etmenlere karşı korur.

Gündüz kremleri yaygın şekilde güneş koruyucu bileşenler içermektedir. Gündüz kremi nedir bakıldığı zaman cildin yıpranmasına ve yaşlanmasında çevresel faktörlerin ciddi etkilerinin olduğu da göz önünde bulundurulursa, gündüz kremi kullanmanın cilt bakımı rutini içerisinde ne kadar önemli olduğunu görmek mümkündür. Gündüz kremi ne işe yarar bakarsak bu kremler nemlendirici kremlerden tamamen farklıdır. Nemlendirici etkisiyle ön planda olan gündüz nemlendirici krem ürünleri, özellikle kuru cilt tipine sahip olanlar için idealdirler.

Gündüz Kremi Çeşitleri

Cilt bakım rutininiz için iyi bir gündüz kremi seçmek istediğinizde mutlaka cilt tipinize uygun ürünleri incelemeniz gerekir. Gündüz kremi çeşitleri ise hassas, kuru, atopiğe eğilimli, karma ve yağlı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre farklı ürünler mevcuttur. Yağlı ciltler için üretilen gündüz kremleri, parlamayı önler ve matlaştırıcı etkiye sahip, ciltteki yağ dengesini sağlayan krem çeşitleridir. Kuru ciltler için gündüz kremi seçeneği ise nemlendirici etkisi ön plana çıkan kremlerdir. Nemlendirici etkiye sahip gündüz kremi çeşitleri normal cilt tipine sahip olan, özel cilt ihtiyacı olmayan kişiler için ideal ürünlerdir.

Yaşlanma karşıtı gündüz kremi çeşitleri bir diğer krem ürünüdür. Farklı cilt ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen bu kremler, cilt bakımında en etkili sonuçları sağlaması için özel içeriklerle üretilmiştir. Gündüz kremleri, gündüz kullanıma uygun kremlerdir ve cilt bakım rutininize rahatlıkla ekleyeceğiniz bu krem çeşitlerine dermogiz.com üzerinden ulaşabilir, cildin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz.

Gündüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Gündüz kremi sabah rutinlerinde yer almaktadır. Temizlenen ve toniklenmiş olan cilde bir miktar kremi eşit şekilde yaymanız gereklidir. Eğer cilt yüzeyiniz fazla kuruysa bu bölgelere daha sık bir uygulama yapabileceksiniz. Gündüz kremleri hafif yapıdadır ve yoğun bir yağlılık hissi bırakmaz. Gündüz kremi nasıl kullanılır bakarsak kullanımı son derece önemlidir çünkü ürünlerin etkinlik oranını en üst seviyeye çıkarmak adına ilk etapta cildi temizlemeniz ve temiz cilde uygulamanız gerekir.

Gündüz kremini uygularken elinize bir miktar koyarak ellerinizin arasında biraz ısıtmanız gerekir. Ardından yüzünüzün orta kısmından başlayarak dış kısımlarına kadar masaj hareketlerini yaparak uygulamanız mümkün olur. Ürünün cilde tam olarak nüfuz etmesini, hücreler üzerinden etki göstermesi için ufak dairesel hareketlerle cilde yedirin. Boyun, çene altı ve dekolte bölgelerine de uygulanabilmektedir. Eğer serum kullanıyorsanız öncelikle serumu sürebilir ve ardından kremi uygulayabilirsiniz. Gündüz kremi ne zaman sürülür bakarsak sabah saatlerinde uygulanması ve isteğe bağlı olarak tekrarlanması önerilir.

Gündüz Kremi Faydaları

Gündüz kremleri cilde kaybettiği nemi kazandıran, yüzü günlük makyaja hazırlayan önemli cilt bakım ürünleridir. Diğer nemlendirici ürünlerle kıyaslandığı zaman daha hafif ve ferahlatıcı bir yapıya sahiplerdir. Gündüz kremleri, gözenekleri tıkamaz ve gün içinde nefes almalarına da izin vermektedir. Gündüz kremi faydaları ise şu şekilde özetlenebilir:

  • Gündüz kremi hafif bir nemlendirme sağlar ve makyaj bazı olarak kullanımda da etkilidir.
  • Hafiftirler ve cildi daha esnek ve daha güzel hale getirmek için etkilidirler. İyi bir gündüz kremi kullanarak kırışıklığı da engelleyebilirsiniz.
  • Gündüz kremleri hafif bir dokuya sahiplerdir, bu nedenle gözenekleri tıkamaz, cildin daha rahat şekilde nefes almasını sağlar.
  • Cildi yağlandırmadan nemlendirme özelliği, güneşten koruması ve hafif bir parlaklık kazandırır ve bakımlı görünmesine olanak verir.
  • Gün içinde UV ışınları, sıcaklıktaki değişiklikler gibi dış etkenleri korur ve cildin ışıltısını azaltmaz.
  • Gündüz kreminin en önemli işlevi hidrasyondur. Gündüz kremleri cilde daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm katmak için ciltte su tutar. Üstelik rahatsızlık hissinin önüne geçer ve cildi nemlendirerek güçlendirir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.