x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Online DermoGİZ ilk Akla Gelen İnternet Sitesi:

dermogiz.com; hızlı gönderim imkânı, kolay iade ve farklı ödeme seçenekleri ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir online dermogiz alışveriş sitesidir. Geniş ürün yelpazesi ve 1000’den fazla marka ile her türlü dermokozmetik kozmetik - Otc ihtiyaçlarınızı karşılar, hızlı gönderim imkânı ile size ulaştırır. Müşteri memnuniyetini prensip olarak benimser ve her zaman en iyisi olma yolundaki çabasına katkıda bulunmaya devam eder. Sipariş verdiğiniz herhangi bir ürünü en kısa sürede sizlere ulaştırmanın başarısıyla, kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam eder. Yüzde yüz orijinal ürün yelpazesine sahip kategorilere ve güvenli bir alışveriş deneyimini yaşayacağınız, birbirinden kaliteli kozmetik – dermokozmetik - otc markalara, online olarak www.dermogiz.com’ dan ulaşabilirsiniz. Binlerce ürün çeşitliliğiyle tüm dermokozmetik – kozmetik - otc ürünler, online kozmetik alışverişin adresi dermogiz.com ‘da.
Satışını yaptığımız dermokozmetik -  kozmetik - otc Markalarının resmi bayisiyiz. Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz.
Fiyatlarımız hesaplı. Çünkü yüksek miktarlarda ürün alıyoruz, bu sayede kazandığımız ıskontoları, sizlere indirim olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından öncelikle güven, hizmet kalitesi ve hızlı teslimat avantajı ile tanınmak istiyoruz. dermogiz uygun fiyatlı bir online alışveriş sitesidir. Ancak asla bir ucuzluk sitesi değildir.
Kampanyalarımız ile her zaman karlı alışveriş yapın
Dermogiz, üretici ithalatçı dermokozmetik – kozmetik - otc firmalarının tüm kampanya ve promosyonlarını size eksiksiz sunar. dermogiz alışverişlerinizde kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanarak her zaman karlı çıkarsınız.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız
Satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasındayız. Gerek ürünler konusunda destek almak gerekse yaşadığınız aksaklıkların çözümü için bir telefon kadar yakınız. Mutluluğunuz önceliğimiz bu nedenle tüm talep ve sorularınız Konusunda Uzman Destek ekibimize iletebilirsiniz.
Size yardımcı olacaklarından eminiz ve bu konuda %100 Güvence veriyoruz.
Cilt bakım ürünlerimiz uygun fiyatlarla, online kozmetik alışverişinin adresi dermogiz.com’da… Farklı ödeme seçenekleri, hızlı kargo ve geniş ürün yelpazesiyle dermogiz.com  ‘da keyifli bir alışverişe siz de ulaşabilirsiniz.
Biz Kimiz;
Sektörde 35 yılını doldurmuş e-ticarette’de 3 yıldır faaliyet gösteren bir firmayız.  1987 yılından itibaren elde ettiği tecrübeyi online dermogiz sitesi aracılığı ile sizlere kolay ve güvenli şekilde ulaştırmayı amaçlamış bir firmayız. Firma Merkezimiz Adana’da Bu da bizim en büyük avantajlarımızdan, dermogiz.com ADANUS KOZMETİK – RUŞEN TÜRKOĞLU . nun patentli markasıdır.
İletişim MERKEZ Ofis:
Adres: Reşatbey Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Abidin Ramazanoğlu Apt. No:45 İç kapı no :3 Seyhan / ADANA
Tel : 0 (850) 221 71 61 
E-Mail : info@dermogiz.com
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.