x
sadsad x
asdasd
Spf 20-50 Arası
Filtreyi Temizle ×
Sıralama seçin
Toplam 63 ürün gösteriliyor.
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası
Yetkili Satış Noktası

50 Faktör Güneş Kremi

Cilt yüzeyinin, dış etmenlerden olabildiğince korunması ilerleyen süreçlerde istenmeyen durumların meydana gelmesini engelleyen önemli bir konudur. Cilt yüzeyi kişiden kişiye göre hassaslık derecesi değişiklik gösterebileceği gibi cildi korumak için kullanılan koruma ürünlerinde de güneş kremi ve formülasyonları etkili koruma fonksiyonlarını yerine getirebilmektedir. Ancak bu aşamada güneş kremi ürünlerinde cildin faklı gölgelerinde koruma faktör özellikleri de değişiklik göstermektedir. Genellikle yüz bölgesinde ve cildi hassas olan kişilerde 50 Faktör Güneş Kremi kullanımı uygun olurken cildinde hassasiyet sorunu olmayan kişiler için 30 faktör güneş kremi de kullanılabilmektedir.

50 Faktör Güneş Kremi Çeşitleri

Cilt yüzeyinin korunması, yalnızca günümüzde değil aslında geçmiş yıllardan günümüze kadar olan oldukça geniş bir zaman aralığı için önemli bir konu olarak ele alınmıştır. Çünkü, güneş ışınları cilt yüzeyine doğrudan temas ettiğinde, cilt için bazı olumsuz durumların meydana gelmesi söz konusu olabilmektedir. Örneğin cilt lekelenmeleri, güneş yanıkları, cilt tonu eşitsizlikleri, cilt yüzeyine hızlı bir şekilde yaşlanması ya da tahrip olması gibi etkiler cildin güneş ışınlarına korunmaması durumunda karşımıza çıkabilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda da cilt yüzeyindeki tahribatları tedavi edilebilmesi ve cildin olan sağlık yapısına kavuşabilmesi için da çok fazla emek ve çaba sarf etmek gerekmektedir. İşte bu durumda, olası olumsuz durumlardan kaçınabilmek adına güneş ışınlarına maruz kalabilme potansiyelinin olduğu her an güneş kremi kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca cilt yapısına hassaslık durumuna bağlı olarak da 50 Faktör Güneş Kremi ile beraber 30 faktörlük ürünler de kullanılabilmektedir.

50 Faktör Güneş Kremi olarak ele alınan ürün çeşitliliklerinde cilt yapılarının farklılıklarından kaynaklı olarak ürün çeşitliliği de artış göstermektedir. Buna göre 50 Faktör Güneş Kremi ürünlerinde tint özellikli hafif renkli kremler, güneş sütleri, matlaştırıcı 50 Faktör Güneş Kremi gibi çeşitli ürünler tercih edilebilmektedir. Örneğin cilt yapınız yağlı bir yapıya sahip ise bu durumda 50 Faktör Güneş Kremi ürününü matlaştırıcı formülasyonu tercih ederek kullanabilir ve bu sayede hem cildinizi güneşten korurken hem de yağlanma ve parlama sorunlarını da çözebilirsiniz.

50 Faktör Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş kremi kullanımı aslında hiç zahmetli bir kullanıma sahip değildir. Temel kullanımda aslında 50 Faktör Güneş Kremi ya da 30 faktör ürünleri, gün içerisinde yalnızca güneşe çıkacağınız zaman değil bilgisayar ya da telefon gibi kullanımı sık olan kişilerde günlük rutinlerde de kullanımı tavsiye edilmektedir.

50 Faktör Güneş Kremi kullanmadan önce cildin iyice temizlenmesi ve temiz bir yüzey ile işe başlamanız tavsiye edilir. Yüz bölgesini temizledikten sonra serum ya da günlük bakım işlemlerini uygulamanız yeterli olacaktır. Bakım ürünlerini uyguladıktan bir süre sonrasında 50 Faktör Güneş Kremi cilt yüzeyine uygulamanız yeterli olacaktır.

50 Faktör Güneş Kremi Faydaları

Güneş kreminin faydaları birçok farklı açılardan ele alınması gereken detaylı bir konudur. Çünkü cilt, özellikle de yüz bölgesi, cilt bariyeri ve yapısı açısından en hassas bölge olarak bilinmektedir. Dolayısıyla bu bölgede serbest radikal ve dış etkenler ne kadar aktif olarak bulunursa cilt yüzeyinde o kadar çabuk yaşlanma belirtileri, cilt lekelenmeleri, cilt ona eşitsizlikleri ya da farklı cilt sorunları meydana gelebilmektedir. Bu açıdan hassas olan cildin olabildiğince dış etkenlerden korunması ve gerekli bakım ürünleri ile ihtiyaç duyulan bileşenleri takviye olarak verilmesi gerekmektedir. cildin yeteri kadar korunması için ise 50 Faktör Güneş Kremi oldukça faydalı sonuçları ortaya çıkarmaktadır.

50 Faktör Güneş Kremi kullanıldığında diğer kremlere kıyasla çok daha yoğun bir koruma işlemi gerçekleşmektedir. Özellikle 50 Faktör Güneş Kremi cilt yüzeyinde oluşabilecek cilt sorunlarına yönelik filtre görevi görerek, cildin dış etkenlerden olabildiğince korunmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile en hassas cilt bölgesi olan yüz, dekolte ve boyun gibi alanlarda olabildiğince cilt yüzeyini korumak ve ışınların filtrelenmesi güneş kremleri ile gerçekleşmektedir. Cilt yüzeyinin korunması, olası yaşlanma belirtilerinin engellenmesi, cilt lekeleri ya da cilt tonu eşitsizliklerinin oluşmasının engellenmesi gibi hedefleri gerçekleştirebilmek adına güneş kremi kullanımı desteklenmekte ve tavsiye edilmektedir. Cildinizin en iyi haline ulaşabilmek ve olabildiğince korumak için güneş kremi sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.